Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

Chemioinformatyka jej zastosowania

prepetummobile6547

Chemioinformatyka może przyczynić się do stworzenia podctaw do budowy materializatora materii z energii elektrycznej. Taki materilizator pozwoli na produkcje dowolnej materii z energii elektrycznej lub przekształcaniu dowolnej materii w inną, bądź stosowany do analiz i kopi zapasowych materii. Polega to na tym że do komputera wprowadzamy dane dostarczamy energię elektryczną i na bazie tych danych i energii elektrycznej produkujemy dowolne ilości materii z energii elektrycznej. Można dzięki temu poznać dokładnie jak powstał wszechświat jeśli zna się obecnie podctawy to można zgłębić wiedzę o wszechświecie dodatkowo. Chemioinformatyka to taka współczesna alchemia. Dzięki materilizatorowi można wymyślić związki jakich nie ma w przyrodzie. W praktyce taki materilizator działa tak że zamienia aluminium w złoto, wodę w wino, a z energii elektrycznej tworzy wszystkie związki chemiczne nawet gotowe przedmioty do użytku. Takie urządzenie może być wykorzystane przy rekonstrukcjiach uszkodzeń w materii np.: uszkodzone DNA które potem zostanie przeznaczone do badań i klonowania. Materializator materii potrzebuje tylko energii elektrycznej informacji z komputera do tworzenia materii używa energii elektrycznej jako budulca i informacji nadającej kształt materii. W tym procesie nie potrzeba surowców bo surowcem jest energia elektryczna z P.M. Więc pozbywamy się kopania w ziemi za surowcami.

 

 

 

 

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci