Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

Co nie jest wolną energią jakie typy urządzeń

prepetummobile6547

-Wiatraki

-Solary

-Ogniwa fotowltaiczne

-Ogniwa peltiera i termopary

-energetyka atomowa

-Energetyka na surowce

-Detektory kryształkowe

 

Jeśli Ogniwo foto woltaiczne,detektory kryształkowe ,ogniwo peltiera i termopray są w obiegu zamkniętym jest to urządzenie wolnej energii. Wolną energią są wszelakie układy P.M zamknięte. Wolną energią na 100% działającą są 3 sprawdzone prze zemnie polecane układy zamknięte: http://perpetum.blox.pl/2017/06/Najlepsze-zrodla-energii-do-PowerBox-PM.html.

 

 

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci