Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

Druidzi czyli specjaliści obecni na kluczowych stanowiskach (ostrzeżenie dla druidów!)

prepetummobile6547

Jak poznać druida? Druida poznać można po tym że na wszystko co nowe odpowiada stanowczym NIE. Promuje naturę i wyznaje różne religie. Druidzi nie mają wiedzy i pojęcia fachowego lecz wyemaginowaną wiedzę zgodną ze stylem życia sztuki rytmu ziemi. Czyli wszystko co płodzi ziemia jest ok. A wszystko co wymyśli człowiek i jest nie zgodne z naturą jest be. Druidami są lekarze i wyznawcy religii. Druidzi kochają wiatraki elektrownie wiatrowe, fotowoltaikę, detektor kryształkowy, pasywne budownictwo naturalne. Druidzi nie znoszą cyberpunków i transhumanistów np.: ludzi zdolnych zmieniać ciała z biologicznego na mechaniczne jak ubrania. Dlatego ten blog nie jest dla druidów a ludzi myślących. Na czym znają się druidzi? Na wmawianiu kitów i robieniu lodów z naiwniaków łykających ich specyfiki stosujących ich terapie które nic nie dają, religia ustawia poziom nauki pod siebie, nie pozwala na rozwój bo to spowoduje że biznes się nie kręci. Cywilizacje naturalną też można uprawiać za pomocą nowoczesnej technologii tyle że jest ta cywilizacja trwalsza co nie skazuje nas na wyginięcie. Natura sobie w pewnych problemach nie radzi musi za nią myśleć człowiek. Druid wie dobrze o co chodzi chodzi o kasę a nie o miłość i pomaganie innym. Jeśli druid nie kieruje się kasą, nie lubi mamony to znaczy to tyle że jest głupi. Czym są czasy twórców religii? Czasami gdzie panowała jeszcze era kamienia łupanego i nie wiedziano nic. A jedyna nieśmiertelność to grób i wiara w życie poza grobowe co dawało dochody po zmarłym przywódcom religijnym jeśli byli u władzy przejmowanie majątku. Gdyby ludzie nie umierali organizacje religijne przestaną zarabiać. Religia ludzi nauczyła żebractwa i lenistwa pod każdą postacią mowa o fundacjach lewych ci ludzie korzystają z tego że są chorzy na coś by mieć pieniądze gdzie nauka gdyby była państwowa i za darmo na wysokim poziomie dawno by ich uzdrowiła i wysłała do pracy. Kraje 2 i 3 świata ci ludzie sami wybrali bycie menelami też w celach majątkowych zwykłe lenistwo. Ale nauka jest na niskim poziomie więc są takie paradoksy. Człowiek bez technologi i nowoczesnej nauki jest skazany na wyginięcie nie zostanie zbawiony jak pisze biblia tylko ślad o jego istnieniu zniknie pozostaną tylko pomniki jego pracy czyli to co zbudował. A biblia nakłania jak każda religia do samobójstw i autodestrukcji. Wiara polega na tym że człowiek wierzy że kiedyś skończy się jego czas życia na ziemi na tym polega każda religia na wieże w śmierć czyli kulcie śmierci, słynne tak musi być to prawo natury. A są to bzdury wymyślone przez chorych psychicznie osób. Obecnie działa to tak że religia pomoże jeśli się na nią będzie zarabiać pieniądze a na nauka tak samo ich nie interesują opłaty co łaska tylko ile dajesz ile wstanie jesteś dać a jeśli co łaska to cie nie stać więc spadaj. Ktoś zostaje menelem bo chce mieć kasę za darmo bez wysiłku żebrząc.

 

 

 

 

 

 

 

 

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci