Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

Historia poszła w złym kierunku.

prepetummobile6547

Historia rozwijała się dobrze w 12 i 13 wieku jak by zbudowano P.M to dało by to szybki rozwój nauki i technologii a obecny poziom był by wysoki na tyle że opisane prze zemnie problemy by nie istniały bo były by proste do rozwiązania. Nauka poszła w kierunku jak zwykle zbieractwa i kolonializmu jak i bezmyślnego rozmnarzania się. Rozwineło się górnictwo w celu zdobycia surowców do celów wytworzenia energii elektrycznej bo pewnym ludziom nie podobała się koncepcja świata energia w pętli energia nieskończona dosłownie z niczego bo mały wysiłek został wykonany by ją wyprodukować. Wynalazek P.M przyczynił by się 12 i 13 wieku gdyby go dopracowano do wysokiego wzrostu gospodarczego jak i rozwoju nauki i technologii. A obecnie wiek 21 wiek komputerów i rozumów a nadal człowiek bawi się w górnika zbieracza, poszukiwacza, kolonizatora, dawce nasienia. Do tego można dodać to że za czasów leonarda i kolumba 14 - 15 wiek mieli byśmy już gwiezdne wojny mam na myśli pojazdy UFO IFO wszystko na energię elektryczną zasilane z takich urządzeń nie jak tesla falami radiowymi. Ale ludzkość woli iść drogą natury lechitów prymitywów ludowych. Czasy religii to czasy ery kamienia łupanego gdzie wszystko jest tworzone z kamienia. Religia musi podążać za nauką i wspierać naukę jej rozwój a nie stać w miejscu i palić na stosie lub chować do grobu i do pana do nieba. Mamy brak rozwoju i nauki i religii te 2 sprawy się nie łączą ze sobą bo się kłócą każdy czegoś z tych 2 stron zabrania brak kompromisu. Człowiek zamiast się uczyć wolał prowadzić głupie wojny o nic w imię religii i zdobywania surowców przejmowania terenów. Człowiek nadal jest prymitywem na 2 nogach jak mawiał Darwin. A 21 wieku mieli byśmy już uniwersalne komputery genetyczno kwantowe, P.M bez części ruchomych, pojazdy jeżdząco latające jak ufo w sklepach. Winimy za te zło i zacofanie tych co promują religie i tych co na tym zarabiają bo to daje im kontrolę nad tłumem. Wojen by żadnych nie było gdyby człowiek myślała a nie myślał instynktem prymitywnej małpy z ciupagą z kamienia. Człowiek wolała nie myśleć samodzielnie tylko słuchać idioty z szabelkom i być chłopem pańszczyźnianym lub ginąć w imię ojczyzny w bratobójczej walce o niepodległość polska kontra rosja czy USA wojując z ciupagą i to w czasach kiedy opracowano proch czarny i 1 koncepcje P.M w celach pokojowych 10 - 13 wiek. Ludzie byli i są przygłupami jeśli słuchają się dyktatorów bo samodzielnie nie myślą. Nie potrafimy oceniać analizować. Do tego dodać że wszystko by działało na energię elektryczną bez wydobycia surowców jeśli by dopracowano ideę 3 proponowanych prze zemnie generatorów nie było by problemów energetycznych. Wystarczy tylko jak jakieś laboratorium usługowo handlowe dopracowało by te 3 pomysły i wprowadziło na rynek.

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci