Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

Kondensator Hi-Fi audio car 12V zamiast akumulatorów 12V

prepetummobile6547

Kondensator jest trwalszy a kondensatory od car audio 12V mają dużą pojemność rzędów faradów. Można je stosować zamiast akumulatorów bo ludzie mówią że akumulatory mają krótką żywotność. Kondensator jest lepszy do akumulatora bo nie ulega zniszczeniu jak akumulator lecz ma mniejszą pojemność od akumulatora. Kondensator to zamiennik akumulatora i trwałość działania lecz mała pojemność. http://nowyelektronik.pl/index.php?id_category=430&controller=category , https://www.google.pl/search?q=kondensator+car+audio&client=opera&hs=UIe&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwifwdr_rMXUAhWDA5oKHdQWCIwQ_AUIBigB&biw=1280&bih=885#tbm=isch&q=kondensator+car+audio+12V+z+woltomierzem https://www.google.pl/search?q=super+kondensator&client=opera&hs=Y0Y&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi0yMGYicfUAhUH2xoKHdMRClYQ_AUICigB&biw=1280&bih=885#imgrc=bUVHYHb-iVrUgM: https://automatyka.istore.pl/pl/p/Superkondensator-3000F-BCAP3000P-balanser-F-ra-VAT/22965949 Super kondensatory mają trochę lepsze parametry niż akumulatory tyle że mniejszą pojemność mają, tu wychodzi budowa drożej do 12V potrzeba 5 sztuk a do budowy urządzenia P.M potrzeba 5 sztuk złączonych w 2 baterie a dokładnie potrzeba 10 sztuk. 1 baterii na napędzanie urządzenia 2 baterii na krótki magazyn energii do obciążenia przez odbiorniki. Jest to mowa o superkondensatorach z balanserem 3000F 2,7V.

 

 

 

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci