Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

Technologia partaczy napędzająca kapitalizm

prepetummobile6547

Podam na kilku przykładach:

 

Budownictwo to obecnie papa, styropian, tynki, glina wypalona, cement, pasywka i sypie się naturalnie po 60 latach do burzenia i od nowa do budowy. A technologia jaka po wina być? Trwała przynajmniej na 10000 lat bez remontów.

IT przemysł IT podobnie jak budownictwo co roku coś nowego a moce obliczeniowe urządzeń marnie idą w górę co powoduje że zwiększa się wydatki. Jaka powina być technologia? Radził bym iść w stronę uniwersalnych maszyn cyfrowych bez ograniczeń które łatwo dostosować do potrzeb. Trzeba pamiętać że jak idzie moc obliczeniowa w górę to idą wydatki za energię w górę urządzenia konsumują dużą ilość watów.

Transport To samo co 2 przykłady pojazdy się sypią po 5 latach i dużo konsumują paliwa co zwiększa koszty. W przyszłości powinny być pojazdy wydajne, wytrzymałe, niezniszczalne, bezpieczne, energooszczędne.

Medycyna druidyzm i dążenie do sukcesu próbami i błędami. Przyszłość to nowoczesne nauki medyczne z wykorzystaniem informatyki i precyzji badania informacji co daje dokładne badania jaką opracować technologię i technikę leczenia

Energetyka i rolnictwo kamień łupany. Ratunek to generatory P.M gdzie spalanie i przekształcanie paliwa można zastąpić P.M a jedzenie energią elektryczną.

Surowce zbieractwo. Przyszłość to transmutacja lub materializatory materii z energii elektrycznej.

Obecnie rynek bazuje na zasadzie jenorazowego użytku dla zysków. Trzeba od tej zasady odejść w większości dziedzin. Nie nadaje się jednorazówka do wszystkiego chyba że dla zysków. Jednorazowość szkodzi jakości.

 

 

 

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci