Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

W rynki które nie warto inwestować pieniędzy na giełdzie i problemy gospodarcze

prepetummobile6547

-Energetyka dostęp do P.M wiecznej energii

-Złoto za pomocą transmutacji można pozyskać złoto lub materilizatora materii z energii elektrycznej

-Surowce za pomocą transmutacji można pozyskać złoto lub materilizatora materii z energii elektrycznej

 

Te 3 rynki stają się zbyt pospolite i dostępne dla każdego tu panuje czysta fizyka a w czystej fizycznej fizyce nie ma ograniczeń no może w świecie cyfrowym są jakieś ograniczenia jak ktoś je postawi.

 

W co warto inwestować pieniądze na giełdzie?

 

-Firmy usługowe np.: informatyk naprawi komputer bez konieczności kupowania nowego PC

-Firmy produkujące np.: produkujące koparki BTC o dużej wydajności i małym złużyciu energii jak i małych gabarytach

-Firmy projektujące np.: projektujące nowe patenty i technologie

-Inwestycja w BTC bo jest ograniczony statycznie cyfrowo i każda jego drobna część przez nas posiadana zyskuje na wartości chodzi o ilość monet w sieci BTC.

 

Pojęcie surowiec to takie coś co jest w stanie surowym jest nie przetworzone i nie nadaje się do niczego więc jego wartość w stanie surowym jest niska bo nie została podana procesowi obróbki przemysłowej. Po procesie obróbki przemysłowej wartość surowca rośnie bo jest sprzedawany jako gotowy użyteczny produkt komercyjny.

 

Kryzysy są w głowach chorych psychicznie ludzi bazujących na tych 3 rynkach zbytu które kiedyś mogą być pospolite dzięki technologii mowa o surowcach, złocie, i energii elektrycznej. Na obecnym poziomie kryzys to brak odpowiednich firm usługowych, firm produkcyjnych, firm projektowych, niestabilny rynek BTC.

 

 

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci