Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

Warunki techniczne wiecznych urządzeń

prepetummobile6547

Warunki techniczne wiecznych urządzeń stanowią: brak części ruchomych w urządzeniu, brak mechanicznego systemu zasilania na magnesy, brak awarii urządzenia. Te warunki dobrze spełniają 2 polecane układy 2 i 3 radioizotopowy generator elektromagnetyczny rezonasowy i układ fotowoltaiczny zamknięty ikea. W tych układach energia elektryczna sam jest w ruchu bez wprawiania w ruch części ruchomych co zmniejsza starty energetyczne przy obciążeniach jest tu brak obciążeń i start. Gorzej z układem mechanicznym tu występują straty a przy obciążeniu może zgasnąć. Należy pamiętać że obecnie urządzenia P.M opracowały i opatentowały 2 firmy Infynity Sav Team (Radioizotopowy reaktor generator na żelazo na patencie FR2680613) i IKEA lampka fotowoltaiczna solarna w układzie zamkniętym działa jak generator fotowoltaiczny sztuczna gwiazda. A to świadczy o tym że te 2 urządzenia mają wysoką sprawność w działaniu i niskie straty energii lampka była w sprzedaży a generator reaktor FR2680613 dopiero trafi do produkcji na rynek. Układy mechaniczne raczej zostaną wyparte przez elektroniczne bo mają większą sprawność i mniejsze straty to tak samo z elektronicznym zapłonem i przetwornicami elektronicznymi. Dodać do tego można jeszcze film o Iron Menie jego reaktor łukowy przypomina działaniem francuski patent FR2680613 i projekt firmy Infynity Sav Team. To jest dowód na to że te 2 patenty są wysoko wydajne a do tego są wydajniejsze od mechanicznych urządzeń P.M, więc wnioski takie że elektroniczne urządzenia P.M są wydajniejsze od mechanicznych P.M.

 

 

 

 

 

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci