Menu

Jak zbudować rezonator i osiągnąć zimną fuzję.

Dlaczego hybrydy są bez sensu bo humaniści nie będą mieć pracy dlatego opracowali hybrydy. Przeróbki hybrydy na elektryczny.

prepetummobile6547

Hybrydy są bez sensu ponieważ posiadają generator a żeby jechać nadal trzeba spalać paliwo. Skoro jest generator to czemu nie jest to auto całkowicie elektryczne z generatorem. Lub elektryczne auta całkowite nie mają generatorów lecz odzysk energii z hamowania. Bo to proteza do przedłużenia rynku na energię elektryczną i kupowanie paliwa. Ale skoro jest w hybrydzie generator to dobry mechanik elektryk przerobi auto hybrydowe na elektryczne auto perpetum mobile wystarczy że zmodyfikuje instlacje elktryczną i z generatora dopnie 2 kable do akumulatora i silnika a generator podłączy do silnika nie spalinowego lecz elektrycznego, wymontuje silnik spalinowy z bakiem a silnik elektryczny z generatorem stanie się silnikiem głównym pojazdu. Jak zabraknie energii zawsze można skorzystać z powerbanka z klemami i panelem fotowoltaicznym czy tam generatorem i odpalić nasz pojazd a on dalej naładuje się podczas jazdy ze swojego generatora wbudowanego w silnik elektryczny. Obecna nauka i technologia jest kierowana przez humanistów i tworzona jest na potrzeby sprzedaży biletów bo humanista musi żyć ze sprzedaży biletów bo nikomu nie będzie potrzebny jak świat będzie inny jaki on zbudował. Za miast silnika paliwowego doczepiamy do generatora 2 silnik elektryczny sterowany przez 1 silnik napędowy elektryczny a do baterii dobudowujemy rezonansowy generator laserowy lub elektromagnetyczny energii elektrycznej.

https://drive.google.com/file/d/1T2pcAqU-qPutzd1wkYValer33kL4xBXA/view?usp=sharing

Humaniści ekolodzy będą się tłumaczyć smogiem elektromagnetycznym i nowotworami w praktyce załamaniem rynku zarobkowego nic więcej. Humanistom trzeba wprowadzać takie rozwiązania i regulacje by była zielona wyspa a oni się wyniosą gdzie indziej ze swoimi herezjami o niewolnictwie ci co narzekają że w Polsce jest źle to humaniści kapitaliści imprezowicze zniewalacze. Trzeba wprowadzić humanistom rygor zielonej wyspy wolności wtedy im się odwidzi kapitalizm bo zostaną dekapitalizowani ekologią i ekonomią na rzecz społeczeństwa. Zostaną odcięci od pępowiny kasy. Można ich porównać do pasożytów pijawek, komarów, much cc itp.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Anna] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo interesujący wpis, podzielam Pańskie zdanie:) Rzeczowy artykuł.
    _________
    Bluehipo

© Jak zbudować rezonator i osiągnąć zimną fuzję.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci