Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Nowa 4D BIBLIA OPEN SURCE NIE MAM CZASU NA JABOLE Z AVENGERSAMI ŻYJĘ ALE ŻYJĘ W IZOLACJI JABOLE. Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa. Uniwersalna techniczna psychologia kobiet i mężczyzn.

Leczenie chorób powszechnych dzięki teleportacji i dematerlizacji materii. Odkarzacz chorób.

prepetummobile6547

Takim procesom podlegają między innymi:

 

-Bakterie

-Wirusy

-Nowotwory

-Pasożyty

-Ciała obce w ciele

 

Dzięki połączeniu ze sztuczną inteligencją i materizatorem materii z telporterem możemy stworzyć inteligentny odkarzacz palanet z nie znanych i znanych chorób. Rozpoznawał by choroby lub korzystał z bazy danych poprzez skanowanie a potem usuwanie problemu wyżej opisanej metody. Co zmniejszy koszty leczenia w medycynie i przyspieszy znacząco leczenie innych. Naukowcy mylą pojęcie teleportacja kwantowa to już rodzaj teleportacji materii w przestrzeni jak i jej niszczenia i tworzenia z informacji na nasze pojęcie z niczego jeśli jesteś fizykiem a nie informatykiem. Teleportacja kwantowa w komunikacji to nie teleportacja kwantowa a zwykła komunikacja radiowa lub laserowa a to tylko nazwa lecz nie jest to prawdziwa teleportacja. Ale tym tokiem myślenia zbliżamy się do teleportacji materii w czasoprzestrzeni.

 

 

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci