Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Nowa 4D BIBLIA OPEN SURCE NIE MAM CZASU NA JABOLE Z AVENGERSAMI ŻYJĘ ALE ŻYJĘ W IZOLACJI JABOLE. Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa. Uniwersalna techniczna psychologia kobiet i mężczyzn.

Energia elektryczna z ciemnej materii i ciemnej energii

prepetummobile6547

Przypuszczam że „ciemna materia i energia” może posłużyć do produkcji energii elektrycznej jeśli nauczymy się ową materię i energię przetwarzać na elektryczną a co za tym idzie może nawet recykling energetyczny. Co potwierdza zasadę że nic w przyrodzie w tajemniczy sposób nie ginie bez skutku i przyczyny. A co za tym idzie mamy kolejne źródło energii elektrycznej. Więc paliwa kopalne można oddać z szejkami do Lamusa na nie zdrową żywność. A przetwarzanie owej energii pewnie działa tak samo jak panele słoneczne i detefon wystarczy antena do odbioru tej energii. Tylko trole negują to źródło mocy bo stracą płatników.

 

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • faktorwykladziny

  Bardzo mi się podoba ten temat

 • terazbers

  A ską ciemną materię wziąć ? bo ja nie jestem w temacie a bardzo mnie interesują takie tematy.

 • Gość: [Dawid] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Musze przyznać że temat jest bardzo interesujący!

 • damianero1

  Bardzo ciekawy wpis, jestem ciekaw czy kiedyś naukowcy rozwiążą zagadkę czarnej materii.
  ________
  Pirus

 • kelios

  Bardzo intrygująca sprawa, ciekawe czy kiedyś dowiemy się jak to naprawdę jest z tym wszystkim. Pozdrawiam Maszczyk

 • marekolgier

  No pewnie to działa tak że nie opłaca się tego wypuszczać na rynek i taka energia nie będzie miała na razie u nas zastosowania bo po prostu nie opłaca się na rynku. _______________
  serwiscentrum.eu/

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci