Menu

Jak zbudować rezonator i osiągnąć zimną fuzję.

Niewolnictwo polityczne i 3 fakty zatajone nauka i technika

prepetummobile6547

1 byli Anglicy Termodynamika, 2 Żydzi EM=2, 3 Elity zatajanie marzenia o nieśmiertelności tylko dla elit z kasom reszta kupuje leki i umiera jak zawsze.

Mówiąc prościej te 3 fakty mówią o istnieniu 3 filarów nauki 3 filarów doskonałości (P.M-Loty w Kosmos-nieśmiertelność). To tak jak z Politykom Technik farmaceuta stażysta musi nauczyć się nie wiadomo czego i ile w szkole i pracy by dostać prace i mieć marne 1000 zł a kierownikiem zostaje się z układu szkoła nie musi być kierunkowa np.: marketing, rodzina i znajomi, sprzedanie się pod kocem.

Tak samo jest ze wszystkim w tym przypadku z naukom oszukano nas zrobiona z nas żarty. Ta wiedza jest tylko dostępna dla wybranych lub tych co jej szukają. Wiadomo że poważne firmy tym tematem na świecie w tajemnicy na zlecenie elit się zajmują a resztę świata mają w dupie. Jaka to jest sprawiedliwość gdzie za 1000 zł robisz i tyrasz jak wół a kierownik bez kierunkowych studiów ze znajomościami zarabia 10 razy więcej od ciebie tak samo jest z naukom. Może te 3 fakty sprawią że każdy się dowie że znów został zwyczajnie oszukany przez polityków i spułke i jest tylko ich niewolnikiem. Są możliwości by dziś od teraz na samym promdzie elektrycznym polecieć do andromedy i dalej problem to lenistwo i oszczędności. Tworzy się hierachiczność tylko po to bo ktoś ludzi zniewalać innych do pracy a sam ma z tego korzyści finansowe jak i mentalne bo zniewolił innych do brudnej roboty. Skoro kierownik ma 10000 zł czemu ja jako technik stażysta farmacji nie ma 10000 zł a mam więcej na głowie do pracy od kierownika który zajmuje się papierami i piciem kawy. Kiedy skończy się ta choroba? System hierachiczny to system plemienny. Płaca po wina być równa dla każdego stanowiska pracy bez podziałów. Burdel robią Politycy i Pracodawcy tak samo naukowcy w pewnych istotnych kwestiach nie ma na myśli realizmu fikcji naukowej rodem z gwiezdnych wojen jak miecze świetlne a sprawy takie jak energia elektryczna, nieśmiertelność biologiczna,inne wynalazki, loty w kosmos i pieniądze. Nie wierze w sprawiedliwość bo sprawiedliwość jest ślepa i jej nie ma sprawiedliwość kończy się na układach mafijnych. Za miast dać każdemu po równo zarobić na miesiąc nie ważne jaka profesja po 10000 zł to zarabiają nie liczni z układów. Ktoś mi powie zejdź na ziemie ja mu powiem dla mnie ziemia i obecne życie na ziemi to fikcja naukowa wymyślona przez polityków, pracodawców i naukowców.

 

 

 

 

© Jak zbudować rezonator i osiągnąć zimną fuzję.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci