Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Nowa 4D BIBLIA OPEN SURCE NIE MAM CZASU NA JABOLE Z AVENGERSAMI ŻYJĘ ALE ŻYJĘ W IZOLACJI JABOLE. Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa. Uniwersalna techniczna psychologia kobiet i mężczyzn.

Niewolnictwo polityczne i 3 fakty zatajone nauka i technika

prepetummobile6547

1 byli Anglicy Termodynamika, 2 Żydzi EM=2, 3 Elity zatajanie marzenia o nieśmiertelności tylko dla elit z kasom reszta kupuje leki i umiera jak zawsze.

Mówiąc prościej te 3 fakty mówią o istnieniu 3 filarów nauki 3 filarów doskonałości (P.M-Loty w Kosmos-nieśmiertelność). To tak jak z Politykom Technik farmaceuta stażysta musi nauczyć się nie wiadomo czego i ile w szkole i pracy by dostać prace i mieć marne 1000 zł a kierownikiem zostaje się z układu szkoła nie musi być kierunkowa np.: marketing, rodzina i znajomi, sprzedanie się pod kocem.

Tak samo jest ze wszystkim w tym przypadku z naukom oszukano nas zrobiona z nas żarty. Ta wiedza jest tylko dostępna dla wybranych lub tych co jej szukają. Wiadomo że poważne firmy tym tematem na świecie w tajemnicy na zlecenie elit się zajmują a resztę świata mają w dupie. Jaka to jest sprawiedliwość gdzie za 1000 zł robisz i tyrasz jak wół a kierownik bez kierunkowych studiów ze znajomościami zarabia 10 razy więcej od ciebie tak samo jest z naukom. Może te 3 fakty sprawią że każdy się dowie że znów został zwyczajnie oszukany przez polityków i spułke i jest tylko ich niewolnikiem. Są możliwości by dziś od teraz na samym promdzie elektrycznym polecieć do andromedy i dalej problem to lenistwo i oszczędności. Tworzy się hierachiczność tylko po to bo ktoś ludzi zniewalać innych do pracy a sam ma z tego korzyści finansowe jak i mentalne bo zniewolił innych do brudnej roboty. Skoro kierownik ma 10000 zł czemu ja jako technik stażysta farmacji nie ma 10000 zł a mam więcej na głowie do pracy od kierownika który zajmuje się papierami i piciem kawy. Kiedy skończy się ta choroba? System hierachiczny to system plemienny. Płaca po wina być równa dla każdego stanowiska pracy bez podziałów. Burdel robią Politycy i Pracodawcy tak samo naukowcy w pewnych istotnych kwestiach nie ma na myśli realizmu fikcji naukowej rodem z gwiezdnych wojen jak miecze świetlne a sprawy takie jak energia elektryczna, nieśmiertelność biologiczna,inne wynalazki, loty w kosmos i pieniądze. Nie wierze w sprawiedliwość bo sprawiedliwość jest ślepa i jej nie ma sprawiedliwość kończy się na układach mafijnych. Za miast dać każdemu po równo zarobić na miesiąc nie ważne jaka profesja po 10000 zł to zarabiają nie liczni z układów. Ktoś mi powie zejdź na ziemie ja mu powiem dla mnie ziemia i obecne życie na ziemi to fikcja naukowa wymyślona przez polityków, pracodawców i naukowców.

 

 

 

 

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci