Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Nowa 4D BIBLIA OPEN SURCE NIE MAM CZASU NA JABOLE Z AVENGERSAMI ŻYJĘ ALE ŻYJĘ W IZOLACJI JABOLE. Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa. Uniwersalna techniczna psychologia kobiet i mężczyzn.

Syndrom nazywania się bogiem. Udowodnij to poprzez test wiedzy dokładny test wiedzy bez uczenia się.

prepetummobile6547

Na taki syndrom w czasach kiedy nie było nauki opartej o technologie i precyzyjne badania byli ludzie ogłaszający siebie mianem bogów a potem na ich cześć ludzie w to wierzyli i tworzyła się religia łańcuszek frajerów. Wystarczy takiego boga obalić pytaniami z zakresu przedmiotów ścisłych. Jak być nieśmiertelnym na ziemi? Jak uratować wszechświat? Czym jest wszechświat i jego części składowe? Czym jesteśmy jakie są inne odmiany życia? Jaki jest sens istnienia boga i jego dzieł? Czy jesteśmy symulacją? I mase takich prostych pytań w celu sprawdzenia wiedzy jak i obalenia rzekomej jego boskości. Skoro wiedzy nie ma bogiem nie jest. A dziś są wyniki badań i bogiem może okrzyknąć się każdy szaleniec. Więc kto nazywa się bogiem jest chory psychicznie lub nim jest niech udowodni swoją boskość poprzez test wiedzy i opowie nam o świecie i tym co stworzył skoro nim jest. Gwarantuje wam że wielu owych ziemskich bogów tego nie podoła i są tak ciemni jak tabaki razem ze swoimi wiernymi tabakaninami. Skoro ktoś jest bogiem musi mieć ukrytą wiedze jeśli przychodzi tu na świat. A ci co tak zrobili i wiedzy nie mali zrobili to dla zwiększenia swojej popularności czyli zwykła ludzka głupota połączona z niewiedzą ludzi uczyniła owych idiotów bogami. Każdy inteligentny bogaty człowiek powie że bóg jest ale on jak jest to powie ci o rzeczach jak i wiedzy o której nie masz pojęcia bez uczenia się a owi bogowie tego nie zrobili zwyczajnie skłamali a ciemny lud w to uwierzył i nadal w niektórych krajach obniża się stan wiedzy by ludzie byli podatni pod manipulacje. Zapytajcie jak ożywicie swoich bogów o pewne sprawy niech się nie uczą o naukę a potem spytajcie czy przypadkiem nie kłamali jak tworzyli religie. Owych bogów można przy obecnej wiedzy ożywić i przepytać o stan wiedzy i wyjdą na idiotów bez wiedzy więc bogami nie są. Kto się powołuje na boga chce innymi dominować i nie chce mu się pracować. Ktoś jest ciemnym frajerem utrzymuje potem żarłoczną świnie ze swoich pieniędzy a świnia rośnie i nic nie robi żyje z tego co wyłudzi. Jest wystarczający dowód na obalenie religii"Nie wierny Tomasz w nic nie wierzy tylko w siebie, Tomasz mówi Jezusowi że kłamiesz i bredzisz a on nazywa go Zdrajcą i nie wiernym Tomaszem" Jak wiemy winny się tylko tłumaczy a winny i kłamca był Jezus uważający się za boga i każdy inny Bug a nim nie był. Tak można obalić każdego boga i mistrza Zen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci