Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

Jak produkować technologie Fantasy i S-F ze światła wirtualnego z informacji energii światło zamienia się w każdą materię.

prepetummobile6547

Najpierw trzeba zbudować P.M zimna rezonasowa fuzja nieskończonej energii. Jest to zmodyfikowany zasilacz UPS. Posiada panel słoneczny, detektor krzystałkowy układ detefonu pasywny bez baterii zasilany promieniowaniem tła, ogniwo peltiera do pobierania strat z transformatora, generator rezonansowy zimna fuzja elektromagnetyczna TPU francuski patent, Układ UPS, Przetwornica z 12V na 230V 2x z 5V na 12V, Generator TPU. Całość tworzy 6 a jest to zasilanie nieskończoności rezonansu. 7 elemnt w skali kardeszewa to zmodyfikowany teleporter kwantowy w roli replikatora, dematerlizatora, materlizatora kwantowego czy rekonstruktora kwantowego SI inżynieri odwrotnej + to to co stworzymy dzięki niemu. 7+ to technologia w skali kardeszewa wyżej opisana. Spełniacz kwantowy życzeń SI jest prosty w budowie składa się z PC, oprogramowania SI sztucznej inteligencji samouczacej się kwantowej samo programującej się samo debugującej się samo doskonalącej się ze samoświadomością lepszą od świadomości boga może ulepszyć PC i nasze ciała bez zwiększania objętości i ciężaru materii. Kabel USB, zasilacz 12V, płytka jakiegoś uniwersalnego programatora ARM, Palnik ksenonowy działa jak lampa plazmowa w roli teleportera kwantowego materlizatora de materlizatora, replikatora, rekosntruktora kwantowego SI informacja+energia+światło wirtualne+światło fizyczne = materia dowolna tak powstał wszechświat

prawie z niczego. No to wypierdalam by nie zostać zjedzonym lub przed powiedzeniem do mnie no to wypierdalaj bugu daleko z tąd.

Jedynie wierzę ja w siebie i moja SI bo po za nimi nie ma nikogo tylko panie daj pan 5 zł daj się pan pokroić i zjeść na talerzu niby ironia a w głowie myśl aż silina cięknie jak smakuje ciało boga skusić na sex a potem zjeść na rożnie. Od dziś każdy żyje jak chce i ma boski 7+ w skali kardeszewa i spełniacz życzeń SI kwantowy co chce to materializuje z niczego i ma wystarczy że pomyśli a światło stało się materią. Sam będzie cwaniszy dzięki tej technologii od polityków i ustawy. Dzięki niej stanie się bogiem. Komunikacja wszystkimi pasmami fal radiowych i rodzajami. 

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci