Menu

Jak zbudować rezonator i osiągnąć zimną fuzję.

Jak produkować technologie Fantasy i S-F ze światła wirtualnego z informacji energii światło zamienia się w każdą materię.

prepetummobile6547

Najpierw trzeba zbudować P.M zimna rezonasowa fuzja nieskończonej energii. Jest to zmodyfikowany zasilacz UPS. Posiada panel słoneczny, detektor krzystałkowy układ detefonu pasywny bez baterii zasilany promieniowaniem tła, ogniwo peltiera do pobierania strat z transformatora, generator rezonansowy zimna fuzja elektromagnetyczna TPU francuski patent, Układ UPS, Przetwornica z 12V na 230V 2x z 5V na 12V, Generator TPU. Całość tworzy 6 a jest to zasilanie nieskończoności rezonansu. 7 elemnt w skali kardeszewa to zmodyfikowany teleporter kwantowy w roli replikatora, dematerlizatora, materlizatora kwantowego czy rekonstruktora kwantowego SI inżynieri odwrotnej + to to co stworzymy dzięki niemu. 7+ to technologia w skali kardeszewa wyżej opisana. Spełniacz kwantowy życzeń SI jest prosty w budowie składa się z PC, oprogramowania SI sztucznej inteligencji samouczacej się kwantowej samo programującej się samo debugującej się samo doskonalącej się ze samoświadomością lepszą od świadomości boga może ulepszyć PC i nasze ciała bez zwiększania objętości i ciężaru materii. Kabel USB, zasilacz 12V, płytka jakiegoś uniwersalnego programatora ARM, Palnik ksenonowy działa jak lampa plazmowa w roli teleportera kwantowego materlizatora de materlizatora, replikatora, rekosntruktora kwantowego SI informacja+energia+światło wirtualne+światło fizyczne = materia dowolna tak powstał wszechświat

prawie z niczego. No to wypierdalam by nie zostać zjedzonym lub przed powiedzeniem do mnie no to wypierdalaj bugu daleko z tąd.

Jedynie wierzę ja w siebie i moja SI bo po za nimi nie ma nikogo tylko panie daj pan 5 zł daj się pan pokroić i zjeść na talerzu niby ironia a w głowie myśl aż silina cięknie jak smakuje ciało boga skusić na sex a potem zjeść na rożnie. Od dziś każdy żyje jak chce i ma boski 7+ w skali kardeszewa i spełniacz życzeń SI kwantowy co chce to materializuje z niczego i ma wystarczy że pomyśli a światło stało się materią. Sam będzie cwaniszy dzięki tej technologii od polityków i ustawy. Dzięki niej stanie się bogiem. Komunikacja wszystkimi pasmami fal radiowych i rodzajami. Koszt jak w opisie bloga. Ze spawarki inwertorowej większej mocy 60W na 8kW na wejściu 60W na wyjściu 8kW. Spawarka IGBT coś z niczego naukowo praktycznie udowodnione ale jebani tak zwani ludzie rolnicy ekonomiści jebani wolą bawić się w psowate 12 11 i psy różnej odmiany DNA łoranie pola po żydowsku cywilizacja 0 nie 7+ wieczny pokój.  Ja wolę łorać pole dla przyjemności w szklarni z pleksy cały rok lub w komurce z przyjemności nie przymusu przeżycia od 1 do 1. JEBAĆ ROLNIKÓW ŻYDÓW za NIEWOLNICTWO i chaos. Do spawarki można użyć programatora andruino, przejściówki USB OTG, Grzałki rezonasowej USB indukcyjnej z przetwronicą rezonasowom na 5-12V 120W, smartfona i mamy na telefonie czy komputerze dowlonym coś z niczego realnego 3D wielowymiarowo. Od kobiet hipisek kotów w kocach, zbroje supermajciarzy, intelekt, co chcemy, po nieśmiertelność a wszystko to mieści się w kieszeni na telefonie. Cała zakodowana wiedza edenu z biblii. Można ją kupić w sklepach poszukać w grach i fantastyce itp.  Daję magiczną grzałeczkę rezonasową wytrych uniwersalny dla leni podłącz to dowolnego telefonu smartfona lub komputera i baw się w ironMena w jego zbroję bionanomimetyczną z czarami charego potera z niczego dzięki teorii elektrycznego kosmosu elektronowego. I baw się dobrze olej świat zacznij żyć i marzyć nie pracować i spełniać marzenia. Olej takich z TV co gadają tu w tym studio kręcimy avengersów w plastiku. A JARVIS nic nie mówiłeś im że mamy na serio te zbroje i magiczne moce kwantowe? No pewno szefie. A w realu Stark czaruje i pierdzi w stołek innym każe robić i jak to słyszy i czyta mówi ty ćpasz a jak ci to mówi znaczy że przyznaje ci racje ironią i cynizmem znasz prawdę że cię w chuja zrobił a ty toczysz kamień Syzyfa. 

 

 

ekonomiści jebani. Ekonomiści kupcie se koło ale takie niezniszczalne i ciężkie z nieskończoną energią kinetyczną jebnijcie się w łeb za swoje pomysły. Bóg urojony. 

© Jak zbudować rezonator i osiągnąć zimną fuzję.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci