Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

Wschód i jego gliniana potęga

prepetummobile6547

Wschód jest potężny ale otrzymuje od nas bez wartościową walutę i nic nie warte surowce, a my cenne dobra materialne zamienione za tą walutę. Tak naprawdę są biedakami żyjącymi w praktycznym kapitalizmie a teoretycznym komunizmie. My na zachodzie żyj... więcej

Tanie podróże

prepetummobile6547

Najtaniej jest odwiedzać świat i wszechświat skymap i google mapy 3D pomarańczowy ludek. Lub zwiedzenia świata dronem zdalnie ale na to potrzeba 20000 zł Dron 10000 zł, sprzęt do polepszenia jakości sygnału 6000 zł, i jakiś generator P.M. 500 zł na p... więcej

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci