Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

Historia Polski czyli restart w histori

prepetummobile6547

Moim zdaniem historia Polski zaczynała się w Neolicie a kończyła się w nowoczesności pomijając inne kultury zmyślone i nie związane z rzwojem rzeczywistości. Sądze tak bo praktyka tak pokazuje. To co praktyczne jest warte na napisanie o tym ksiąrzki ... więcej

Loty w kosmos, transport i logistyka, energetyka

prepetummobile6547

Obene proponowane i urzywane źrudła energii są tylko na krótki okres czasu działania w praktyce jest to bez sensu ale z punktu widzenia ekonomi sensowne bo można zarabiać. Lecz do dalekich podruży w kosmos jedynie nadaje się tokamak TPU i fotwoltaika... więcej

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci