Menu

Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!

Poradnik Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam, miniaturowa elektrownia energii elektrycznej. Politechnika energetyki rezonansu odnawialnej nieskończoności. Projekty open source. Twoja własna elektrownia elektryczna domowa.

7+ poziom K mobilizacja do myślenia co za 100 lat

prepetummobile6547

Wydaje mi się że z opisaną technologią na blogu będziemy cywilizacją z 7+ technologiczną cywilizacją i raczej już dalej nie rozwiniemy się no może tylko w powieściach humanistów mowa o holografi sztuczkach kuglarskich. Pewnych praw się nie da zmienić... więcej

Jak mawiał pewien oszust

prepetummobile6547

Jak mawiał oszust podajacy się za boga a bogiem nie był i sam się wrobił tą prawdą tylko prawda was wyzwoli a prawda to logika dochodzenie do prawdy logicznie co i jak. Większość ludzi kłamie i oszukuje innych. Chodzi mi o to że obecne polityka i nau... więcej

© Poradnik praktyczny Jak zbudować proste Perpetuum mobile POWER BOX Zbuduj to sam (eko instalacje elektryczne od 100 zł do 5000 zł i szambo z wodą do 5000 zł). Projekty open source. Jak dążyć do osobistego socjalizmu? Jak zbudować osobistą UTOPIĘ!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci